Partner PROFIAUTO | Motores – dystrybutor części samochodowych

O NAS

MOTORES to firma rodzinna obecna na rynku już ponad 25 lat

MOTORES posiada ugruntowaną pozycję na podkarpackim rynku części samochodowych. Bardzo dobra opinia wśród klientów oraz kontrahentów jest wynikiem ogromnego doświadczenia zarówno właścicieli, jak i wysoce wykwalifikowanej kadry pracowniczej z profesjonalnym i indywidualnym podejściem.

Pracownicy MOTORES stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w szkoleniach o różnorodnej tematyce, dzięki czemu są w stanie sprostać nawet najtrudniejszemu zadaniu oraz zrealizować najbardziej wymagające zamówienia.

25+

lat na rynku

100+

pracowników

7

stacjonarnych oddziałów

500+

marek w ofercie

2500

referencji szyb samochodowych

Nasza oferta powstaje z pasji…

Pasjonujemy się motoryzacją już od wielu lat. Dlatego tworzymy zespół, który zna potrzeby wszystkich kierowców. To właśnie z myślą o tych potrzebach kreujemy całą ofertę. Dostarczamy części trudno dostępne, które są wykonane na światowym poziomie, abyś nie musiał martwić się o to, że stracisz dotychczasowy komfort jazdy.

Pracownicy motores siedzą przy stole

Elastyczność i profesjonalizm jest tym, co wyróżnia nas na rynku już od 25 lat, a stawianie potrzeb klientów na pierwszym miejscu, pozwala nam budować długie relacje handlowe.

Jerzy Rzeszutek

Prezes MOTORES

Nasza wizja

Dążymy do tego, by wspierać rozwój sklepów i warsztatów dzięki dostarczaniu najlepszych części w najkrótszym czasie, aby stać się liderem na polskim rynku motoryzacyjnym.

Nasza misja

Wspieramy mechaników, aby dzięki doradztwu i sprawnej dostawie części zamiennych mogli skutecznie realizować naprawy.

Należymy do sieci ProfiAuto

Profiauto to marka zrzeszająca najlepsze hurtownie, sklepy i warsztaty motoryzacyjne, a także organizator wydarzeń motoryzacyjnych w całej Polsce. Profiauto wie, jak sprowadzić nawet najbardziej nietypowy komponent.

Siedziba Motores

Nasz zespół to profesjonaliści i fani motoryzacji!

Pracownicy MOTORES stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w szkoleniach o różnorodnej tematyce, dzięki czemu są w stanie sprostać nawet najtrudniejszemu zadaniu oraz pomóc najbardziej wymagającemu klientowi. Dzięki naciskowi na indywidualne podejście do każdego kontrahenta, w sposób bardzo precyzyjny są w stanie zdiagnozować jego potrzeby, a w rezultacie odpowiednio dostosować ofertę.

Ekipa Motores

Znajdź stacjonarny oddział MOTORES

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

Na terenie Podkarpacia dostarczamy części do 4 razy dziennie. Na pierwszą naszą dostawę możesz liczyć już przed rozpoczęciem pracy w swojej firmie.

Siedziba główna MOTORES

Tajęcina 110a, 36-002 Jasionka

Godziny otwarcia
PN-PT – 6:00 – 18:00
SB: 8:00 -13:00

SPRAWDŹ FILIE

Historia Motores

Poznaj historię naszej firmy, która jest tworzona już od 1996 roku.

Rozpoczęcie działalności
1996
Nie tylko wydechy
2005
Szyby
2011
Rozbudowa filii
2015
Partner ProfiAuto
2016
Nowe centrum logistyczne
2018

Rozpoczęcie działalności

W 1996 r. Jerzy Rzeszutek wspólnie z żoną Danutą zakłada MOTORES. Początkowo firma liczy 5 pracowników, a jej główną specjalizacją są układy wydechowe.
Konsekwentny rozwój firmy w trosce o pracowników i kontrahentów doprowadza MOTORES kilka lat później do otrzymania nagrody Przedsiębiorstwa Fair Play.

Nie tylko wydechy

Po kilku latach od powstania, MOTORES staje się liczącym dystrybutorem różnych części zamiennych na Podkarpaciu z dobrze rozwijającą się siatką własnej logistyki.

Z drugiej strony w roku 2005 otwarta zostaje nowa siedziba firmy przy ul. Podkarpackiej 55 w Rzeszowie, która przybliża MOTORES do klientów detalicznych poprzez własny sklep i serwis samochodowy.

Szyby

W 2011 roku w ofercie MOTORES pojawiają się pierwsze szyby samochodowe. Zaczynamy budować swoje kompetencje w tym zakresie, tworzymy sieć kontaktów w branży oraz dopracowujemy logistykę dla tego wymagającego produktu.

Rozbudowa filii

Rok 2015 upływa pod znakiem dynamicznego rozwoju filii MOTORES. Pojawiają się nowe oddziały w Kolbuszowej oraz Sanoku. Dodatkowo, w roku 2015 MOTORES staje się członkiem Izby Przemysłowo-Handlowej w Rzeszowie.

Partner ProfiAuto

W 2016 roku MOTORES dołącza do prestiżowej grupy ProfiAuto, której misją jest zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta w doborze części samochodowych oraz usług serwisowych. Dzięki przystąpieniu do ProfiAuto, które zrzesza największe hurtownie, MOTORES może oferować jeszcze lepsze produkty w konkurencyjnych cenach.

Nowe centrum logistyczne

W roku 2018 otworzyliśmy nowe centrum logistyczne w Tajęcinie koło Rzeszowa, które daje nam zupełnie nowe możliwości w zakresie obsługi naszych klientów.

Poznaj opinie naszych partnerów

(..) Firma MOTORES to zespół ludzi posiadających duże doświadczenie i umiejętności dostosowywania się do potrzeb klienta. Dostępność towaru na bardzo wysokim poziomie, nawet jeśli nie posiadają w swoim magazynie jakiegoś towaru, to w błyskawicznym tempie dostaję informację, kiedy można spodziewać się dostępności.
Polecam współpracę z firmą MOTORES, każdemu dla kogo liczy się rzetelność i fachowość.

Marcin Lemieszek Auto Szyby Mirosław Seklecki

Polecam firmę Motores, która wyróżnia się na rynku podejściem do klienta. Dobrze współpracować z firmą, która rozumie jak ważny jest proces reklamacyjny czy gwarancja poprawnej dostawy towaru. Dodatkowo, cała kadra Motores to nie tylko dobrzy specjaliści, ale również fajni ludzie.

Izabela Wronowska Bella Auto Sanok

Znam MOTORES od wielu lat i zawsze mogłem liczyć na pomoc w bieżących tematach, co bardzo ułatwia moją pracę na co dzień. Jako osoba zarządzająca serwisem samochodowym muszę każdego dnia walczyć z czasem, dlatego możliwość zamawiania towaru przez program B2B to olbrzymia wygoda. W pilnych sprawach dzwonię do przedstawiciela handlowego lub kierowcy i nigdy nie ma problemu, żeby się dogadać.

Marcin Salamon Salmar Jasło

Błyskawicznie dobrane i dostarczone części samochodowe tylko u nas

W naszej ofercie znajdziesz ponad 500 marek produktów (części zamienne, oleje, chemia i akcesoria motoryzacyjne oraz szyby samochodowe do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Marki w naszej ofercie

Logo Frey
Original Birth Italy
Petronas
Magneti Marelli
Amtra
Mannol
Cargo
Rotinger
Wszyscy nasi dostawcy
Samochód dostawczy Motores

Realizuj swoje zamówienia ekspresowo polegając na profesjonalistach

Skontaktuj się z nami, aby poznać indywidualną ofertę współpracy. Jesteśmy dla Ciebie pon-pt 6:00-18:00, sb 8:00-13:00

Zamawiaj online!

Poprzez program B2B możesz zamówić części w każdej chwili - uwzględniamy rabaty i promocje. Masz dostęp do naszych stanów magazynowych, znajdziesz swoją historię zamówień i płatności.

Zamawiaj telefonicznie!

Nasi specjaliści dobiorą części za Ciebie. Zawsze możesz liczyć na profesjonalne doradztwo.