Partner PROFIAUTO | Motores – dystrybutor części samochodowych

Usługi

Jedna firma — wiele możliwości

Oferujemy kompleksowe wsparcie również dla lokalnych firm transportowych i spedycyjnych, które oczekują szybkiej interwencji w razie awarii. Części zamawiane u nas gwarantują niezawodność tym, którzy wymagają od pojazdów całodobowej sprawności. Aktywnie współpracujemy z ProfiAuto, dzięki czemu wspieramy klientów na różnych płaszczyznach. Mamy również własny warsztat, w którym zapewniamy opiekę techniczną.

Dystrybucja

Naszym priorytetem jest sprawna dostawa towarów do sklepów i warsztatów, linia dodatkowa aby pokazać działanie animacji, będzie ona do usunięcia na produkcji

Model współpracy

Nasz model współpracy stanowi fundament, na którym opiera się budowanie silnych, innowacyjnych i zrównoważonych organizacji. W Motores stawiamy na zrozumienie potrzeb i szacunek — zacznijmy współpracę!

Warsztat PROFIAUTO

W warsztacie na ul. Podkarpackiej 55 w Rzeszowie zajmujemy się mechaniką, diagnostyką komputerową, elektryką i wymianą opon.

Marki w naszej ofercie

Logo Frey
Original Birth Italy
Petronas
Magneti Marelli
Amtra
Mannol
Cargo
Rotinger
Wszyscy nasi dostawcy
Samochód dostawczy Motores

Realizuj swoje zamówienia ekspresowo polegając na profesjonalistach

Skontaktuj się z nami, aby poznać indywidualną ofertę współpracy. Jesteśmy dla Ciebie PN – PT: 6:00 – 18:00, SB: 8:00 – 13:00

Zamawiaj online!

Poprzez program B2B możesz zamówić części w każdej chwili - uwzględniamy rabaty i promocje. Masz dostęp do naszych stanów magazynowych, znajdziesz swoją historię zamówień i płatności.

Zamawiaj telefonicznie!

Nasi specjaliści dobiorą części za Ciebie. Zawsze możesz liczyć na profesjonalne doradztwo.